Eryaman Halı Yıkama

0 312 279 40 04 - 0 543 494 07 83

Servis Güzergahlarımız

   Eryaman halı yıkama artık uzak veya yakın kavramına bir son veriyor. Firmamıza ait ücretsiz servis araçlarımızla gün içersinde belli saatlerde halı toplama ve halı dağıtma yapmaktadırlar.
1. Aracımız : Törekent ve Yenikent halı yıkama , Eryaman halı yıkama , Batıkent halı yıkama , bölgelerinde aktif halde halı toplama ve dağıtma yapacaktır.
2. Aracımız : Etimesgut ve askeri lojmanlardan , Elvankent halı yıkama , Fatih ve Sincan halı yıkama bölgelerinden halı toplama ve dağıtım yapacaktır.
3 Aracımız : Haftanın iki günü Demet evler halı yıkama ve Yenimahalle halı yıkama bölgelerinden halı toplama ve dağıtım yapacaktır. Aynı aracımız haftanın diğer günleri ( acil halımı alın ) çağrılarına cevap vermek için yedekte bekletilecektir. Servis güzergahlarımızın hangi gün nereden başlayıp hangi yöne gideceğini ( o günün adres dağılım yoğunluğuna göre ) servis personelimiz belirleyecektir. Halı yıkama sektörümüzün olmazsa olmazı kabul edilen ücretsiz servis hizmetimiz. siz değerli müşterilerimizin acil maduriyetlerini giderebilmek ve en iyi hizmet kalitesini sunabilmek maksadı ile yukarıda ki şekli ile düzenlenmiştir.
Yukarı Çık