Eryaman Halı Yıkama

0 312 279 40 04 - 0 543 494 07 83

Şagi Halı Yıkama

   Eryaman Halı Yıkama firmamızda şagi halı yıkanmaktadır. Bilindiği gibi Türkiye de halı üreticileri son 2013 yılı mart ayı verilerine göre yaklaşık 12 çeşit şagi halı üretimi yapmışlar ve satışa sunarak tüketicinin kullanmasını sağlamışlardır. Bu şagi halıların ipleri, makarna şeklinde ve ya dibe burkulmuş şekillerde üretildiği için, evlerde dökülen kıl, toz, tüy gibi cisimleri dibine yerleştirerek hapsetmektedir.
   Eryaman Halı Yıkama firmamız, 12 farklı çeşit olan şagi halılarınızın hepsine halı çırpma işlemi uygulayarak, halı diplerinin boşalmasını sağlar. Bu halıların çırpılma işlemi bittikten sonra ipek cinsi, el dokuma şagi cinsi veya klasik şagi halı cinsi gibi kategorilere ayırarak yıkama işlemlerini otomatik halı yıkama makinelerimizde yapılır. Şagi halıların yıkanmasında, makina halılarının yıkanmasının iki katı kadar zahmeti vardır.
    Eryaman halıyıkama merkezimizde, şagi halılarınız temizleyici şampuan, dezenfekte edici ve yumuşatıcı kullanılarak yıkama yapılır. Eryamanda şagi halı yıkama yapan Eryaman Halı Yıkama firması varmı diye aramanıza gerek kalmadı. Eryaman halı yıkama firmamız kullandığınız 12 çeşit şaği halılarınızın tamamı için yıkama tekniklerini bilir ve paranızın tam karşılığı olan temizliği size sunar.
Yukarı Çık