Eryaman Halı Yıkama

0 312 279 40 04 - 0 543 494 07 83

Eryamanda Yağışlı Havalarda Halı Yıkama

Eryamanda Yağışlı Havalarda Halı YıkamaEryamanda halı yıkama şirketimiz yağışlı havalarda halı ve kilimleri hangi makinelerle yıkıyor?

Lekeli halıların temizlenmesinden hedeflenen sağlıklı neticeyi elde etmek için uzmanlık gerektiren bir sürü normları oluşturmak olmazsa olmaz önem arz etmektedir. Beklentileri yüksek bilinçli bir tüketici olarak bu kez istenmeyen hallerle muhatap olmaktan korku duyuyorsanız, halılarınızı emanet edeceğiniz yıkama fabrikasına iş yaptırırken önemli detayları göz ardı etmemeniz gerekiyor. Tecrübelerimize göre yağışlı havalarda halı ve kilimleri yıkatırken yüksek kaliteli yıkama için özellikle özen gösterilecek şey, kirli halıları yıkayacak kuruluşun halı yıkama konusunda profesyonel ekip sahibi bir temizlik işletmesi olmasının gerekliliğidir.

Zaten halılarımızı yıkayacak firmanın kalitesi, işinde uzmanlaşmış personel ve elindeki deterjan ve leke çıkarıcıların standartlara uygunluğuyla tespit edilir. Yıkama işlemlerinde yapılan ilk şey ücretsiz servis aracının sözleşilen zamanda halıları götürmesidir ki, bu işlem için ek bir bedel verilmemelidir. Bizce iyi iş yapan bir halı temizleme firması kesin olarak beklenen sürede halıları alır. Evet eryaman halı yıkama servis personeli tarafından yıkama mekanına nakledilmiş olan halılar hemen leke türleri tespit edilerek gruplanır çünkü tüm halılar aynı yıkama tekniği ile yıkanmamalıdır. İlerleyen teknoloji ile beraber bu dönemde farklı iki halı ve kilim yıkama yolu geliştirilmiştir ve bu sistemlerden birisi manuel yıkama olarak tabir edilen yol, diğeriyse tam otomatik yıkama makinesi ile yapılan yıkama tipidir. Otomatik programlı halı yıkama makineleriyle yaptığımız yıkamanın önceki sisteme göre bir sürü yararı gündeme gelir ve bu avantajlardan en önemli olanı bizce halının çift taraflı yıkanmasıdır.

Eryaman profesyonel yolluk ve halı yıkamaya yağışlı havalarda halı ve kilimleri manuel olarak belki de tam otomatik teknikle yıkatabilirsiniz ancak kaliteli deterjan kullanmak bu işin başarı seyrini çok büyük ölçüde değiştirmektedir. Kaldı ki olumlu sonuçlara ulaşmak için ciddi arındırma gücü olan leke çıkarıcılar uygulamak büyük öneme sahiptir. Halı ve yollukların biran evvel kurumasının gerçekleşmesinde sanayi tipi bir sıkma makinesiyle suyu tahliye etmek kurutmanın beklenen başarıya ulaşması için büyük önem arz etmektedir. Endüstriyel sıkma makinesinden çıkarılan halılar güneşte bekletilmeye ihtiyaç duyar ki antibakteriyel kurutma sadece bu yolla sağlanabilir. Gün ışığında kurumuş olan halılar kontrol edilmesi için denetleme alanına sevk edilir ki, burada fırçalama, tarama ile beraber parfümleme ve ambalajlama çalışmaları yapılır. Bütün işlemleri neticelenen halı ve kilimler dağıtım yerlerine göre bir arada tutulacak biçimde gruplanıp, servis çalışanlarına aktarılır ve söz verilen zaman içerisinde halılar ve yolluklar adreslerine ulaştırılır.

İşin inceliklerine hakim bir kilim ve halı yıkama işletmesinin kusursuz sonuçlar ortaya koyabilmesi için hassasiyet gerektiren şeylerden biri de deterjan ve leke çıkarıcı maddelerin hassas yapılı halılara ne tür tekniklerle uygulama yapılacağının bilinmesidir. Zira kesin olarak bilinir ki piyasada tutulan leke çıkarıcı maddeler kullanabilmek halı ve kilim yıkamanın sonucunu direkt olarak belirler. Bu işlerde yüksek hijyene değer veren biriyseniz markası belli olan leke çıkarıcıları kullanan halı yıkama şirketlerini tercih etmek durumundasınız.

Yıkama işleri de öbür sanayi dallarındaki gibi gelişen teknik ilerlemelerden etkilenmiş bir iş alanıdır ve özellikle yeni uygulamalar işin kalitesini hakikaten çok üst düzeye çıkartmıştır. Son dönemlerde kullanılan yeni teknikler ve buna ek olarak üstün vasıflı leke çıkarıcılar işimizi hatasız bir şekilde uygulamamıza imkan tanıyor. Bu sebeple her zaman Eryamandaki kilim ve halı yıkama olarak bu detayın farkındayız ve fabrikamızda en geçerli yıkama ve sıkma makinelerini kullanma gayretindeyiz.

Yukarı Çık