Eryaman Halı Yıkama

0 312 279 40 04 - 0 543 494 07 83

Eryamanda Soğuk Havada Halı Yıkama

Eryamanda Soğuk Havada Halı YıkamaEryaman kaliteli halı ve yolluk yıkama firması soğuk havalarda halı ve yollukları hangi ekipmanlarla yıkıyor?

En baştan belirtelim resimde gördüğünüz halı eryaman halı yıkama firmamız tarafından 28 ocak 2017 tarihinde yıkama yapılmıştır. Temiz olmasını istediğiniz halıların temizlenmesinden amaçlanan başarılı neticeyi almak için deneyim gerektiren bir sürü normları oluşturmak gerekmektedir. Temiz iş bekleyen bir müşteriyseniz ve siz de olumsuz bir görüntüyle muhatap olmaktan endişeliyseniz yıkama işinizi vereceğiniz yıkama firmasını tercih ederken, kimi kriterleri bilmeniz gerekiyor. Tecrübelerimiz gösteriyor ki soğuk havalarda halı ve yollukları yıkatırken beklenen neticeyi almak için, özellikle bilmek gereken şey kirli halıları yıkayacak fabrikanın halıların yıkanmasında profesyonelliğe önem veren bir halı yıkama şirketi olması gerektiğidir.

Kaldı ki yıkama yapacak şirketin işçilik kalitesi, tecrübeli bir çalışma ekibi ve elindeki temizlik malzemelerinin yüksek kalitede olmasıyla anlaşılabilir. Bu işlemlerde yapılan ilk şey, ücretsiz servis aracının önceden anlaşılan gün ve saatte yıkanacak malzemeyi almasıdır ve bu kısım ile alakalı ekstradan bir bedel alınmamalıdır. Unutmayın kaliteye önem veren bir temizlik fabrikası mutlaka söylediği saat aralığında verdiğiniz adrese gelir. Eryaman halı yıkama tarafından yıkama alanına getirilmiş olan halılar karışmaması için leke türlerine göre gruplara ayrılır çünkü, farklı yapıdaki halılar aynı makineyle yıkanmaz. Teknolojik destek sayesinde bu devirde iki değişik halı ve kilim yıkama metodu ortaya çıkmıştır ki, bunlardan bir tanesi meç aracılığı ile yıkama olarak adlandırılan metot, bir diğeri de otomatik halı yıkama makinesiyle yapılan yıkama şeklidir. Tam otomatik halı ve kilim yıkama makineleri ile sürdürdüğümüz yıkamanın meçle yapılan yıkamaya göre fazlaca faydası vardır ve bu yararların en dikkat çekicisi zannederim daha fazla yıkayıcı fırça kullanılmasıdır.

Evet eryaman halı yıkama kaliteli halı ve yolluk yıkamaya soğuk havalarda halı ve yollukları eski usullerle veyahut ful otomatik yöntemle yıkatabilirsiniz fakat halı yıkama deterjanının kalitesi hijyenin başarı seyrini çok önemli oranda belirler. Bu manada kaliteli neticeye ulaşmak için bakterileri temizleyebilen temizleyiciler ile çalışmak büyük öneme sahiptir. Halılarımızın çabuk bir şekilde kurutulmasında sanayi tipi bir sıkma makinesiyle suyu tahliye etmek, kurumanın problemsiz halledilmesi için gerçekten önemlidir. Sanayi tipi sıkma makinesinde sıkılan halılar güneşle kurutulmaya gereksinim duyar ki, bakterilerin yok olması tam anlamıyla bu yolla sağlanır. Güneşli havada kurumuş olan halılar kontrol edilmesi maksadıyla son kontrol yerine taşınır ve burada fırçalama, tarama ile beraber ambalajlama işleri yapılır. Ambalaj ve parfümleme aşamaları da neticelenen halı ve yolluklar numaralarına göre bir arada tutulacak şekilde düzenlenip, servis personeline teslim edilir ki, önceden anlaşılan saatte halılar ve yolluklar sahiplerine verilir.

İşini bilen bir halı ve kilim yıkama fabrikasının yüksek kalitede neticeler çıkarabilmesi için belki de en önemli prensiplerden birisi de leke çıkarıcıların hassas yapılı halılara hangi usullerle kullanılacağıyla alakalı donanım sahibi olmaktır. Zaten ispatlanmış bir gerçektir ki, standartlara uygun bir şampuan kullanmak temizlikle alakalı işlerin neticesini kesin olarak belirleyici özelliktedir. Şayet kusursuz temizliğe özen gösteren biri iseniz piyasada tutulan leke gidericileri kullanan halı yıkama işletmelerini tercih etmeniz gerekir.

Halı yıkama sanayisi de başka sanayi işlerindeki gibi gelişen teknolojiden fayda görmüş bir iştir ve endüstriyel alandaki yeni teknikler yıkamanın kalitesini gerçekten de üst seviyelere taşımıştır. Halıların yıkanmasında kullanılan yeni makineler ve bunu destekleyen üstün özellikli leke çözücüler bu işi neredeyse sıfır hatayla tatbik etmemize imkan tanıyor. Saydığımız bu sebeplerden dolayı en başından beri Eryamanda kilim ve halı yıkama fabrikası olarak bu ayrıntının bilincindeyiz ki, işletmemizde kalitesi en yüksek olan makine sistemlerini kullanmaya gayret ediyoruz.

Yukarı Çık