Eryaman Halı Yıkama

0 312 279 40 04 - 0 543 494 07 83

Eryamanda Sanat Halı Yıkama

Eryamanda Sanat Halı YıkamaEryaman yolluk ve halı yıkama fabrikası sanat marka halı ve kilimleri hangi deterjanları kullanarak yıkar?

Uzun süre kullanılan halıların yıkanmasından istenen kaliteli sonucu kazanmak için özveri gerektiren bir sürü şartların yerine getirilmesi zorunluluktur. Şartlara uygun hizmet almak isteyen bir kimse olarak bu sefer istenmeyen neticelerle karşı karşıya kalmaktan tedirginseniz, halı yıkama işinizi vereceğiniz yıkama fabrikasına karar vermeden önce bazı şeyleri araştırmanız gerekiyor. Fikir olması bakımından söylenebilir ki sanat marka halı ve kilimleri yıkatırken beklenen neticeyi almak için hepsinden evvel özen gösterilecek şey halı yıkama işimizi görecek şirketin halı yıkama konusunda profesyonel bir temizlik fabrikası olmasının gerekli olduğudur.

Kaldı ki kilim ve halıları yıkayacak firmanın yıkama kalitesi, işini seven eleman kadrosu ve bununla beraber kullandığı temizlik deterjanlarının uygun standartlarda olmasıyla anlaşılır. Halıların yıkatılmasında ilk prosedür, servisin önceden anlaşılan saatte halıları götürmesidir ki bu aşama için ek bir bedel talep edilmemektedir. Bu anlamda disiplinli bir temizlik kuruluşu aşağı yukarı dediği zaman aralığında adresinizde olacaktır. Eryaman halı yıkama çalışanlarınca yıkama bölümüne alınan halı ve kilimler bir birine karışmadan özelliklerine bakılarak farklı alanlara alınır çünkü, farklı özellikteki halılar birlikte yıkanmaz. Değişen koşullarla birlikte son dönemde iki farklı yıkama metodu izlenmeye başlanmıştır ki, bu tekniklerden ilki meçle yıkama şeklinde tarif edilen şekil, diğeriyse tam otomatik yıkama makinesi ile yapılan yıkama türüdür. Tam otomatik halı ve kilim yıkama makinesiyle icra edilen yıkama işinin meçle yıkamaya göre bir sürü avantajı sayılabilir ki, bu yararların en fazla önemli olanı zannediyorum daha özenli bir yıkama yapılmasıdır.

eryaman halı yıkama firmamıza sanat marka halı ve kilimleri eski sistem yahut bilgisayarlı teknikle yıkatabilirsiniz fakat kaliteli deterjan kullanımı bu işin neticesini net olarak belirleyicidir. Zira istenen neticeyi elde etmek için yüksek hijyen gücü olan şampuanlar ile uygulama yapmak büyük öneme sahiptir. Yıkaması tamamlanmış halıların hızlıca kurutulmasında endüstriyel sıkma makinesi kullanılması bu işin amaçlandığı gibi olması için son derece önemlidir. Otomatik sıkma makinesinde suyu alınan halılar askılara asılmaya ihtiyaç duyar ki bakterilerden arınma sadece bu yöntemle olabilir. Yeterli oranda kuruduğu anlaşılan halılar kontrol edilmesi maksadıyla denetleme bölümüne getirilir ki, bu kısımda fırçalama ile beraber ambalajlama çalışmaları yapılır. Son kontrol işleri de tamamlanmış olan halılar kayıt makbuzlarına göre bir sıralama sağlanacak biçimde düzenlenip, sevkiyat arabalarına verilir ve böylece beklenen zaman diliminde halılar sahiplerine teslim edilir.

Yeterince deneyimli bir kilim ve halı yıkama fabrikasının başarısı seviyesi yüksek sonuçlara ulaşabilmesi noktasında belki de en önemli şartlardan birisi de ağartıcı maddelerin farklı halılara hangi yöntemlerle kullanılacağıyla alakalı bilgi sahibi olmaktır. Bu manada kabul etmek gerekir ki piyasada tutulan bir halı yıkama şampuanı kullanıyor olmak hijyen gerektiren işlerin sonucunu kesin olarak belirleyicidir. Özellikle temizlik kalitesine değer veren bir kimse iseniz piyasada tutulan deterjan kullanan halı ve yolluk yıkama işletmelerini seçmek zorundasınız.

Yıkamacılık sektörü de piyasadaki diğer sanayi sektörlerindeki gibi ilerleyen teknolojiden pozitif etki almış bir iş koludur ve endüstriyel alandaki son dönem yenilikleri yıkamanın niteliğini son derece yükseklere taşımıştır. Halı ve kilim yıkamada kullandığımız otomasyonlu sistemler ve bununla birlikte üstün vasıflı arındırıcılar yıkama işini en az riskle tatbik etmemize yardım ediyor. Saydığımız bu sebeplerden dolayı senelerdir Eryaman kilim ve halı yıkama fabrikası olarak bu önemli konunun farkındayız ki, fabrikamızda en geçerli otomatik makineleri kullanmaya çalışıyoruz.

Yukarı Çık