Eryaman Halı Yıkama

0 312 279 40 04 - 0 543 494 07 83

Eryaman Pierre Cardin Halı Yıkama

Eryaman Pierre Cardin Halı YıkamaEryaman kaliteli halı ve yolluk yıkama pierre cardin marka kilim ve halıları hangi deterjanlarla yıkıyor?

Kilim ve halıların yıkanmasından amaçlanan hijyenik neticeyi almak için profesyonellik gerektiren kimi kuralları oluşturmak olmazsa olmaz önem arz etmektedir. Yüksek beklenti içerisinde olan bir kimse olarak bu kez beklentilerinize cevap vermeyen bir görüntüyle karşı karşıya kalmaktan tedirginlik içerisindeyseniz, yıkama yaptıracağınız yıkama fabrikasına karar vermeden önce bir kısım önemli kuralları bilerek dikkat etmeniz gerekiyor. Tecrübeler ortaya koyuyor ki pier cardin marka kilim ve halı yıkatırken beklenen kaliteye ulaşmak için öncelikle göz önünde tutulacak şey, halıların verileceği şirketin halıların yıkanmasında son derece titiz bir halı ve kilim yıkama firması olması gerektiğidir.

Zaten kirlenen halıları yıkayan kuruluşun yaptığı işteki kalite, tecrübeli bir çalışma ekibi ve bununla beraber elindeki endüstriyel ekipmanların kalitesiyle ölçülür. Yıkama işlemlerinde ilk aşama halı toplama aracının beklenen sürede halıları almasıdır ki bu kısım ile ilgili ek bir ödeme alınmamaktadır. Bu manada disiplinli bir halı yıkama ve overlok fabrikası kesinlikle belirtilen saat aralığında halıları alır. Eryaman halı yıkama servis personelince yıkama bölümüne getirilmiş olan halı ve kilimler, bir an önce lekeleri göz önüne alınarak yıkamaya hazırlanır çünkü, bütün halılar aynı makineyle yıkanmaz. Halı yıkamadaki gelişmeler sayesinde son senelerde değişik iki yıkama şekli gündeme gelmiştir ve bu sistemlerden birincisi manuel yıkama şeklinde bilinen metot, ikincisi ise otomatik sistemle devam ettirilen yıkama şeklidir. Çok programlı otomatik halı yıkama makineleriyle icra edilen yıkama işlemlerinin eski usule göre epeyce çok faydası ortaya çıkar ve bu yararlardan en çok önem arz edeni belki de halının arka yüzünün de yıkanmasıdır.

Eryamanda halı yıkama firmamıza pierre cardin marka halı ve kilimleri eski sistem yahut ta full otomatik yöntemle yıkatabilirsiniz ama kaliteli deterjan kullanımı bu işin neticesini kesin olarak belirleyicidir. Temizlikte, umulan neticeye ulaşmak için antibakteriyel özellikte deterjanlar ile yıkama yapmak gereklidir. Yıkaması tamamlanmış halıların biran önce kurumasının gerçekleşmesinde otomatik sıkma makinesi kullanılması, kurumanın problemsiz halledilmesi için büyük önem teşkil etmektedir. Endüstriyel sıkma makinesinde sıkılmış olan halı ve yolluklar güneşle kurutulmaya ihtiyaç duyar ki, bakterilerin yok edilmesi bir tek bu yöntemle olur. Tam olarak kuruyan kuruması tamamlanan halılar son kontrollerin yapılması için denetleme bölümüne sevk olunur ki, burada fırçalama ile beraber poşetleme uygulamaları yapılır. Paketleme ve parfümleme aşamaları biten halı ve kilimler semtlere göre bir araya getirilecek biçimde toparlanıp, dağıtım arabalarına teslim edilir ve belirlenen zaman içerisinde halılar sahiplerine dağıtılır.

İyi bir halı ve kilim yıkama şirketinin başarılı bir neticeye ulaşabilmesi için önemli hususlardan biri de leke çıkarıcıların farklı halılara hangi yöntemlerle kullanılacağıyla alakalı donanım sahibi olmaktır. Zaten kabul edilmelidir ki, kaliteli bir halı yıkama deterjanı kullanabilmek halı yıkama işinin kalitesini kesin olarak belirler. Şayet yüksek hijyene gerekli özeni gösteren biriyseniz kalitesi kanıtlanmış leke çıkarıcıları kullanan halı yıkama fabrikalarını tercih etmek mecburiyetindesiniz.

Halı yıkama işi de benzer iş alanlarındaki gibi endüstriyel gelişmelerden fayda sağlamış bir iş alanıdır ki, mühendislik alanındaki yeni gelişmeler işin kalitesini gözle görülür biçimde üst seviyelere çıkarmıştır. Son dönemde kullandığımız yeni araçlar ve üstün özellikli şampuanlar yıkama işini kusursuz biçimde uygulamamıza olanak tanıyor. Bu yüzden her daim eryaman halı yıkama olarak bu önemli konunun bilincindeyiz ve halı yıkamada en başarılı makine sistemlerini kullanıyoruz.

Yukarı Çık