Eryaman Halı Yıkama

0 312 279 40 04 - 0 543 494 07 83

Eryaman Makine Dokuması Halı Yıkama

Eryaman Makine Dokuması Halı YıkamaEryaman halı yıkama işletmesi makine dokuması halı yıkama işlemi:

Temizlenmesi gereken halılarınızın temizlenmesinden hedeflenen sağlıklı sonucu almak için uzmanlık gerektiren kimi normlara uymak olmazsa olmaz önem arz etmektedir. Standartlara uygun hizmet bekleyen birisiyseniz ve bu kez hijyen kalitesi düşük durumlarla karşılaşmaktan çekince duyuyorsanız, halılarınızı teslim edeceğiniz yıkama fabrikasına iş yaptırırken, bazı hususları araştırmanız gerekiyor. Zannediyorum makine dokuması simli veya yün halı ve yollukları yıkatırken kaliteli bir netice için, ilk önce bilinmesi gerekli olan konu halımızı temizleyecek fabrikanın lekelerle mücadelede deneyim ve tecrübe sahibi bir halı yıkama fabrikası olmasının gerekli olduğudur.

Çünkü halılarımızı yıkayacak fabrikanın ortaya koyduğu kalite, işini seven bir ekip ve bununla birlikte elinde bulundurduğu temizlik malzemelerinin standartlara uygunluğuyla mukayese edilir. Halıların yıkanması işinde başlangıç, servis arabasının istenen anda adresinizde bulunmasıdır ve bu iş için artı bir bedel talep edilmemektedir. Bizce işinde kurumsallaşmış bir halı yıkama fabrikası özellikle beklenen zamanda adresinizde olur. Eryamanhalı yıkama işletmesindeki yıkama birimine taşınan halı ve kilimler, bir an önce leke türlerine göre ayrılır çünkü her tür halı aynı makine ve deterjanla yıkanmaz. Makine sistemlerinin gelişmesiyle birlikte son yıllarda değişik iki halı yıkama yöntemi izlenmeye başlanmıştır ki, bu yöntemlerden bir tanesi meç kullanarak yıkama olarak isimlendirilen metot, ikincisi ise bantlı yıkama sistemiyle yapılan yıkama modelidir. Otomatik halı ve kilim yıkama makineleri ile yapılan yıkamanın önceki sisteme göre fazlaca avantajı gözlemlenir ve bu avantajlardan en önemli olanı belki de çift taraflı yıkamadır.

Evet eryaman halı yıkama fabrikamıza makine dokuması halı ve yollukları manuel veyahut tam otomatik sistemle yıkatabilirsiniz ama kullanılan deterjanların kalitesi halı yıkamanın kalite oranını önemli ölçüde belirlemektedir. Temizlikte kaliteli sonucu almak için arındırma gücü yüksek olan temizlik malzemeleri uygulamak çok öneme sahiptir. Yıkama işi bitirilen halıların hızla kurutulmasında bu işe özel bir halı kurutma makinesinden yardım almak, kurutmanın problemsiz halledilmesi için son derece önemlidir. Santrifüj makinesinde sıkılan halı ve yolluklar güneşle kurutulmaya gereksinim duyar ki, antibakteriyel yıkama ancak bu şartla sağlanabilir. Gerektiği kadar kuruduğu gözlemlenen halılar kontrol amacıyla kontrol alanına sevk edilir ki, bu bölümde halıların son durumu ile beraber ambalajlama işleri yapılır. Tüm işleri de sonuçlanan halılar dağıtım güzergahlarına göre bir sıralama yapılacak şekilde gruplara ayrılıp, servis çalışanlarına teslim edilir ve böylece istenen zamanda halılar adreslerine sevk edilir.

İşine önem veren bir halı yıkama işletmesinin kaliteli neticeler ortaya koyabilmesi için belki de en önemli kurallardan birisi de halı yıkama şampuanlarının çeşitli halılara ne tür usullerle uygulama yapılacağının netleştirilmesidir. Kaldı ki çok iyi bilinmelidir ki, standartlara uygun bir halı yıkama şampuanı kullanmak temizlik işlerinin kalitesini doğrudan etkileyicidir. Özellikle yüksek kaliteye bakan bir kimse iseniz iyi deterjanlarla çalışan halı ve yolluk yıkama işletmelerini tercih edin.

Yıkamacılık sektörü de benzer sanayi işlerinde olduğu gibi mühendislikteki gelişmelerden pozitif yönde etkilenmiş bir sektördür ve teknolojik alandaki yeni teknikler sektörün kalite standardını gerçekten çok üst seviyelere yükseltmiştir. Bu sayede kullandığımız bantlı sistemler ve bununla birlikte güçlü sarf malzemeleri yıkama işini asgari hatayla uygulamamıza imkan veriyor. Buradan hareketle biz de Eryamanda halı yıkama firması olarak bu durumun bilincindeyiz ve piyasada bulunan en güçlü yıkama makinelerini kullanıyoruz.

Yukarı Çık