Eryaman Halı Yıkama

0 312 279 40 04 - 0 543 494 07 83

Eryaman Bantlı Halı Yıkama

   Halı yıkama hizmetleri dendiğinde akla hep Eryaman halı yıkama gelmektedir. Çünkü Eryaman halı yıkama olarak, otomatik bantlı halı yıkama makinemizikullanarak halı yıkama yapıyoruz. Bantlı halı yıkama sistemlerinde halının hem alt hem de üst tarafları aynı anda ve suyu, şampuanı ve yıkama süresi eşit olarak yıkanmaktadır.
   Eryaman halı yıkama firmamızın otomatik bantlı halı yıkama makinesi ile ustalarımız nezaretinde yıkama yapılırken, aynı zamanda da leke kontrolü de yapılmaktadır. Çünkü makineler daha lekeleri algılayabilecek kadar geliştirilemedi. Ustamız yıkama esnasında lekeleri tespit ederek anında müdahale ederek lekelerin temizlenmesini sağlamaktadır.
   Eryaman halı yıkama firmamızın kullanmakta olduğu otomatik bantlı halı yıkama makinemizin, diğer önemli özelliklerinden biriside halılarınızın kalınlığına ve hassasiyetine göre sert veya yumuşak fırça kullanımına ve halıya tepeden sert veya hafif bastırma fırsatı vererek yıkama yapmaya olanak sağlamasıdır. Bu özellikler kullanılarak halı yıkama yapıldığı zaman halılarınız asla zarar görmez.
Yukarı Çık