Eryaman Halı Yıkama

0 312 279 40 04 - 0 543 494 07 83

Eryaman Antibakteriyel Halı Yıkama

   Eryaman Halı Yıkama şirketinden antibakteriyel temizlik. Firmamız vermiş olduğu bütün halı yıkama, koltuk yıkama, yorgan yıkama, perde yıkama hizmetlerinde antibakteriyel temizlik yapmaktadır. Eryaman Halı Yıkama yaparsa en kaliteli hizmeti sunar. Firmamızdan mayt, bakteri ve ölü derilerin nasıl dezenfekte edildiği hakkında, 279 4004 nolu müşteri hizmetleri telefonumuzu arayarak on-line bilgi alabilirsiniz.
   Bilindiği gibi vücudumuzdan dökülen ölü deriler, egzama döküntüleri ve mantar kalıntıları halılarımızda yaşayan mayt ve bakterilerin bir numaralı yaşam kaynaklarıdır. Eryaman Halı Yıkama firmamız bu bilgilerin ışığında temizlik yapmaktadır.Bu tür canlılar gözle görülemeyen ama bölünerek çoğalma ile üredikleri için çok çabuk bir şekilde koloni haline gelerek çocuklarımızın ve bağışıklık sistemi zayıf olan yetişkinlerimizin kısa sürede hastalanmalarına neden olacaklardır. Bu nedenle evimizin salon, mutfak, banyo, tuvalet gibi alanlarının sürekli hijyenik şekilde temizliğinin sağlanması gerekmektedir.
   Eryaman Halı Yıkama olarak halılarınızı, koltuk takımlarınızı, yorgan ve battaniyelerinizi antibakteriyel temizleme yaparak hijyen sağlıyoruz. Biz kullandığımız antibakteriyel şampuanlarımızla özel eşyalarınızda yuvalanmış olan bakterilerin yaşamalarına kesin olarak müsade etmiyoruz. Ayrıca Eryaman Halı Yıkama olarak antibakteriyel temizlik için ekstra ücret almıyoruz.
Yukarı Çık