Eryaman Halı Yıkama

0 312 279 40 04 - 0 543 494 07 83

El Dokuma Yün Halı Yıkama

   Eryaman halı yıkama olarak her çeşit antika ve el dokuma halı yıkama işlemimiz mevcuttur. Eryaman Halı Yıkama merkezimizde; milas, bünyan, hereke, yağcı bedir, taşpınar, keçikale, iran halısı, çin halısı, iran halısı, ipek halı ve antika halılarınız yıkama yapılır. Bilindiği gibi el dokuma halılar, üretimleri itibari ile hassas halılardır. Bu hassasiyetin içersinde, ipliklerin yün olması, boyanın kök boya olması ve yöresine has bir dokuma tarzının olmasıdır.
   Eryaman Halı Yıkama firmamzda her el dokuma halı, renk vermemesi için özel solüsyonlu şampuanlarla yıkama yapılarak, renklarinin karışması ve akması önlenmiş olur. Eryaman Halı Yıkama firmamızın ustaları el dokuma halılarınızı elde ve ayrı ayrı yıkama usüllerine göre yıkama yapar. Sizler için maddi ve manevi değerlerini bilir ve gereken yıkama işlemini ona göre yapar. Bilindiği gibi el-dokuması yün halıların temizliği, hijyenik olması aynı zamanda renklerinin orijinalliğinin bozulmaması sadece Eryaman Halı Yıkama firmamızın yapabileceği bir iştir. Değerli müşterilerimiz genellikle her aiemizin, babadan - anneden yadigar el-dokuması yün halı mutlaka vardır. İşte bu el dokuması yün halılarımızın kıymetini çok iyi bilmek gerekmektedir.   
   Eryaman halı yıkama el dokuma halılarınızı hem çok dikkatli şekilde orijinaline zarar vermeden yıkama yapar hemde renklerini düzeltir. Eryaman Halı Koltuk Yıkama fabrikası olarak, bizim asıl mesleğimiz olan el dokuma halı üretme, halı motifi tasarlama ve yün halı yıkama yapmaktır.Evinizin en değerli köşesine dahi sermeye kıyamadığınız el dokuma yün halılarınızı sıradan bir halı yıkamacı veya oto yıkamacıya verdiniz. Halınız geri geldiğinde baktınızki kök boya olan halınızın renkleri birbirine karışmış. Hiç telaş etmeyin biz Eryaman halı yıkama şirketi olarak bu işin üstesinden geliriz.Yani rengi birbirine karışmış el dokuma yün halılarınızı tekrar ilk günkü gibi orijinal renklerine geri getirebiliriz.Bu imkansız dediğinizi duyar gibiyiz ama gerçek.
Yukarı Çık